Zakres usług Doradcy Restrukturyzacyjni

Klienci i Zleceniodawcy Revesto S.A. mogą liczyć na profesjonalną pomoc z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowelizacjami, stale też podnosimy swoje kwalifikacje, co stanowi gwarancję wysokiej jakości usług. 

Poprzez połączenie wieloletniej praktyki prawa gospodarczego z doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwami, popartego pracą naukową i praktyczną z zakresu restrukturyzacji, zespół pracowników i współpracowników naszej spółki oferuje pomoc w przygotowaniu i wdrożeniu procesów restrukturyzacji lub upadłości w przedsiębiorstwach znajdujących się w sytuacjach kryzysowych lub borykających się z problemami utraty płynności finansowej.

Kondycję przedsiębiorstwa oceniamy poprzez diagnozę przyczyn kryzysu, analizę finansową i zastosowanie narzędzi umożliwiających ocenę prognoz długo- i krótkoterminowych. 

Dla firm w kryzysie

Czytaj więcej

Dla wierzycieli

Czytaj więcej

REVESTO (4)

W Revesto S.A. rozumiemy, że restrukturyzacja jest złożonym i skomplikowanym procesem wymagającym sprawnego poruszania się w wielu dziedzinach prawa. Nasz zespół składa się z doradców restrukturyzacyjnych, prawników  i ekspertów mających wieloletnie i różnorodne doświadczenie w pracy dla podmiotów zaangażowanych w procesy restrukturyzacji. Każda restrukturyzacja lub upadłość, w zależności od okoliczności, branży i sytuacji wymaga nieco innych umiejętności i nieco innego doświadczenia.